Филтри -

Комбајни за жито

Резултати од пребарување: 2496 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2496 огласа: Комбајни за жито

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
149.000 US$ EUR ≈ 138.200 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 3.9 м Работни часови на ротор 2497 м/ч
Година 2011 Километража 3421 м/ч Сила
Украина, Житомир
комбајн за жито KEMPER 375 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2010 м/ч Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 927,60 €
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1995 Километража 9600 м/ч Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2480 м/ч
Година 2001 Километража 3107 м/ч Сила
Украина, Золочев
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2621 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1735 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 1970 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1970 м/ч Сила
Украина, Ковель
комбајн за жито FENDT IDEAL 8 T комбајн за жито FENDT IDEAL 8 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 319 м/ч Сила
Германија, Northeim
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2016 Километража 829 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 801 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
142.800 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 890 м/ч
Година 2012 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
147.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 2398 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2660 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
комбајн за жито JOHN DEERE S670 комбајн за жито JOHN DEERE S670 комбајн за жито JOHN DEERE S670
3
Контактирајте го продавачот
190.000 US$ EUR ≈ 176.300 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2012 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 559 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 814 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.570 €
Година 2002 Километража 2303 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Работни часови на ротор 2164 м/ч
Година 2007 Километража 3670 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2000 м/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 2020 м/ч
Година 2012 Километража 2740 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.940 €
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Ширина на опфаќање 7.69 м Висина за истовар 4 м Работни часови на ротор 2623 м/ч
Година 12/2002 Километража 3780 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2496 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се