Филтри -

Комбајни за репка од Украина

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

37 огласа: Комбајни за репка од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Украина, Звенигородка
комбајн за репка ROPA euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.390 €
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.390 €
Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2005 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 8069 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 8234 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 6400 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
181.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 7460 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.580 €
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2011 Километража 6280 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
10.999 US$ EUR ≈ 10.290 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Теребовля
комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger
3
Контактирајте го продавачот
39.600 €
Капацитет 1.5 т/ч Работна брзина 20 км/ч
Година 2004 Километража 9874 м/ч Сила
Украина, Хмельницький
комбајн за репка MATROT M-41H
1
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.584 €
Година 1999 Километража Сила
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
162.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3
Година 2008 Километража Сила
Украина, м.Хмельницький
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.130 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.740 €
Година 2004 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
10.050 € UAH 400.000 UAH
Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Украина, Митулин
комбајн за репка ROPA 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.05 м Број на редови 9 Простор помеѓу редови 450500 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 75 т/ч
Година 2006 Километража 4500 км Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
комбајн за репка HOLMER Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се