Филтри -

Комбајни за репка од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни за репка од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.940 € PLN 80.000 PLN
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
10.590 € PLN 50.000 PLN
Година 1991 Километража 9700 м/ч Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 1999 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
59.290 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Kraków
комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
комбајн за репка ROPA Euro Maus 3
1
Контактирајте го продавачот
58.860 € PLN 278.000 PLN
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 35 м³ Капацитет 200 т/ч Работна брзина 40 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2015 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
41.290 € PLN 195.000 PLN
Година 11/2003 Километража Сила
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
63.510 € PLN 300.000 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lipianki
Контактирајте го продавачот
141.200 € PLN 666.700 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Klocówka
Контактирајте го продавачот
76.010 € PLN 359.000 PLN
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Број на редови 6
Година 2010 Километража 3181 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
115.600 € PLN 545.900 PLN
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Контактирајте го продавачот
42.140 € PLN 199.000 PLN
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 43 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 6 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 7721 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 1600 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Капацитет 80 т/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 10843 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
26.460 € PLN 125.000 PLN
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Wrocki
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 43 м³ Работна брзина 6 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 7216 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 20 м³ Капацитет 1 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се