Филтри -

Комбајни за репка од Германија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Комбајни за репка од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 8417 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Брзина 20 км/ч
Година 1998 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 4722 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 7282 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 32 км/ч
Година 2015 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 500 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2570 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 5980 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 7910 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 32 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2009 Километража 8710 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка GEBO RL 300 WR 2005 комбајн за репка GEBO RL 300 WR 2005 комбајн за репка GEBO RL 300 WR 2005
3
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се