Филтри -

Комбајни за репка од Европа

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

108 огласа: Комбајни за репка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 32 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 35 м³ Капацитет 200 т/ч Работна брзина 40 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2009 Километража 8710 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка GEBO RL 300 WR 2005 комбајн за репка GEBO RL 300 WR 2005 комбајн за репка GEBO RL 300 WR 2005
3
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2009 Километража 4760 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2005 Километража 8580 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
59.470 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2001 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2010 Километража 10290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30 комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м Капацитет на резервоар 30 м³
Година 2021 Километража 2290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA Panther 2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6 Брзина 25 км/ч
Година Километража 7047 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
10.620 € PLN 50.000 PLN
Година 1991 Километража 9700 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
16.990 € PLN 80.000 PLN
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се