Филтри -

Комбајни за репка од Белорусија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за репка од Белорусија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.100 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила 325 кс
Белорусија, Столбцы
Контактирајте го продавачот
4.937 € BYN 17.900 BYN
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Брест, Брестская Обл
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.840 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Дукора
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 7365 м/ч Сила
Белорусија, Дукора
Контактирајте го продавачот
3.310 € BYN 12.000 BYN
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Брест, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2002 Километража 8150 м/ч Сила 460 кс
Белорусија
комбајн за репка GEBO SRL 300 комбајн за репка GEBO SRL 300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Белорусија
комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.596 €
Капацитет на резервоар 5.5 м³
Година 03/1997 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се