Филтри -

Комбајни за репка VERVAET од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни за репка VERVAET од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.090 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450500 мм
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.05 м Број на редови 9 Простор помеѓу редови 450500 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
58.650 € UAH 2.384.000 UAH
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.030 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 1998 Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се