Филтри -

Комбајни за репка VERVAET

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни за репка VERVAET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 7100 м/ч Сила
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
10.780 € PLN 50.000 PLN
Година 1991 Километража 9700 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.05 м Број на редови 9 Простор помеѓу редови 450500 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
58.380 € UAH 2.391.000 UAH
Година 2008 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.950 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 1998 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
169.800 €
Евро Euro 1
Година 01/2011 Километража 1576 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.020 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450500 мм
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
53.670 € BYN 145.000 BYN
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Коптевка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се