Филтри -

Комбајни за репка Ropa од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни за репка Ropa од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка Ropa euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.730 €
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.880 €
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Mukacheve
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.370 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 19.460 €
Година 2007 Километража Сила
Украина, Ternopil
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.950 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се