Филтри -

Комбајни за репка Ropa

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комбајни за репка Ropa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2005 Километража 8580 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kunde
комбајн за репка Ropa euro-Tiger комбајн за репка Ropa euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Евро Euro 1
Година 01/2006 Километража 8669 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Mukacheve
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.060 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 1400 м³
Година 2011 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
комбајн за репка Ropa euro tiger комбајн за репка Ropa euro tiger комбајн за репка Ropa euro tiger
3
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 1.5 м³ Капацитет 80 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
43.330 € PLN 199.000 PLN
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.660 €
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 19.250 €
Година 2007 Километража Сила
Украина, Ternopil
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.350 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Километража 3811 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Ropa 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.480 €
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се