Филтри -

Комбајни за репка ROPA од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за репка ROPA од Украина: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Ровно
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Капацитет на резервоар 43 м³ Работна брзина 17.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила 768 кс
Украина, Полковничье
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2006 Километража Сила
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.960 €
Ширина на опфаќање 8.7 м Брзина 25 км/ч
Година 1999 Километража 2204 м/ч Сила 299 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.960 €
Ширина на опфаќање 8.7 м Капацитет 430 т/ч
Година 2001 Километража 4394 м/ч Сила 299 кс
Украина, Старокостянтинів
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 57.550 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Киев
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.780 €
Година 1998 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Харьков
комбајн за репка ROPA 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Киев
комбајн за репка ROPA L 8.200 комбајн за репка ROPA L 8.200
2
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 1992 Километража Сила
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2006 Километража Сила 604 кс
Украина, Харьковская
комбајн за репка ROPA Tiger
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2010 Километража 3988 м/ч Сила 604 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за репка ROPA euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 22.060 €
Година 1996 Километража Сила
Украина, Львовская
комбајн за репка ROPA Euro Tiger комбајн за репка ROPA Euro Tiger
2
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.700 €
Година 06/2000 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се