Филтри -

Комбајни за репка ROPA од Германија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комбајни за репка ROPA од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 8417 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 32 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2009 Километража 8710 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2005 Километража 8580 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2001 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA Panther 2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6 Брзина 25 км/ч
Година Километража 7047 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Година 2007 Километража 12560 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Простор помеѓу редови 50 мм
Година 1998 Километража 8417 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се