Филтри -

Комбајни за репка ROPA од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Комбајни за репка ROPA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 32 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2009 Километража 8710 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2005 Километража 8580 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2001 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA Panther 2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6 Брзина 25 км/ч
Година Километража 7047 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Година 2007 Километража 12560 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 11000 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Простор помеѓу редови 50 мм
Година 1998 Километража 8417 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
141.600 € PLN 666.700 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Klocówka
комбајн за репка ROPA tiger
1
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 1400 м³
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
42.260 € PLN 199.000 PLN
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 43 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 6 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 7721 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Капацитет 80 т/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 10843 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.540 € PLN 125.000 PLN
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Wrocki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се