Филтри -

Комбајни за репка ROPA

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Комбајни за репка ROPA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 8417 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
комбајн за репка ROPA euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.200 €
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
комбајн за репка ROPA Euro Maus 3
1
Контактирајте го продавачот
58.860 € PLN 278.000 PLN
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Opole
комбајн за репка ROPA 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.400 €
Ширина на опфаќање 8.7 м Брзина 25 км/ч
Година 1999 Километража 2204 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.400 €
Ширина на опфаќање 8.7 м Капацитет 430 т/ч
Година 2001 Километража 4394 м/ч Сила
Украина, Старокостянтинів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.700 €
Година 2000 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.700 €
Година 2003 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
комбајн за репка ROPA tiger
1
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 1400 м³
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 32 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2009 Километража 8710 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2005 Километража 8580 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2001 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
284.500 € Со вклучен ДДВ
Година 07/2013 Километража 2763 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.2 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA Panther 2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се