Филтри -

Комбајни за репка KLEINE

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за репка KLEINE: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.100 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила 325 кс
Белорусија, Столбцы
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 15 м³
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
64.900 € PLN 299.900 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lipianki
комбајн за репка KLEINE 6RHG RÜBE
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
19.300 €
Година 1999-08-08 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се