Филтри -

Комбајни за репка Holmer од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни за репка Holmer од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.160 €
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
комбајн за репка Holmer Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.190 €
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.430 €
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 10890 м/ч Сила
Украина, Volodymyr-Volyns'kyi
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 8500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 05/2016 Километража Сила
Украина, Настасів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 5140 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.660 €
Година 2010 Километража 12379 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
20.100 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 50 мм Капацитет на резервоар 30 м³
Година 1999 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 24 м³
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 0.45 м Број на редови 6
Година 2014 Километража 9127 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
44.690 € UAH 1.850.000 UAH
Година 2002 Километража Сила
Украина, Dubno
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Година 2010 Километража 9631 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Капацитет на резервоар 15000 м³ Капацитет 60000 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 50 км/ч
Година 2001 Километража 30 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се