Филтри -

Комбајни за репка Holmer од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Комбајни за репка Holmer од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1765 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2004 Километража 8950 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 3825 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 6825 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Година 2015 Километража 6688 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2005 Километража 4931 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 5775 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се