Филтри -

Комбајни за репка Holmer од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Комбајни за репка Holmer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
аукција 14.670 € SEK 171.000 SEK
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1859 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1765 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2004 Километража 8950 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Classic Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 450 мм
Година 07/2005 Километража Сила
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 08/2020 Километража 4205 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 3825 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 5555 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 6825 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Година 2018 Километража 3721 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Година 2018 Километража 2992 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Година 2017 Километража 3920 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Година 2017 Километража 2250 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Година 2015 Километража 6688 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2005 Километража 4931 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се