Филтри -

Комбајни за репка Holmer

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Комбајни за репка Holmer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.200 €
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.430 €
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 10890 м/ч Сила
Украина, Volodymyr-Volyns'kyi
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 8500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Holmer Classic Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за репка Holmer T4-40 9x45 cm
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 9 Простор помеѓу редови 450 мм Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 5862 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Година 2015 Километража 6688 м/ч Сила
Германија, Damme
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 05/2016 Километража Сила
Украина, Настасів
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.360 €
Година 2001 Километража 9200 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 5140 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Година 2010 Километража 12379 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
20.100 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 50 мм Капацитет на резервоар 30 м³
Година 1999 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 08/2020 Километража 4205 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 24 м³
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 0.45 м Број на редови 6
Година 2014 Километража 9127 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.170 €
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се