Филтри -

Комбајни за репка HOLMER од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни за репка HOLMER од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.860 €
Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2005 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
комбајн за репка HOLMER Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 56.690 €
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Дружба
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.740 €
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Украина, Теребовля
комбајн за репка HOLMER KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 1993 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
305.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Капацитет на резервоар 1150 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 3706 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10 м Капацитет на резервоар 1400 м³ Брзина 32 км/ч
Година 2012 Километража 10276 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 32.920 €
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6
Година 2014 Километража 4808 м/ч Сила
Украина, Bucha
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се