Филтри -

Комбајни за репка HOLMER од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за репка HOLMER од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 6300 м/ч Сила 480 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража Сила 526 кс
Полска, Ligota Wielka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5790 м/ч Сила 630 кс
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 4477 м/ч Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 10 м Капацитет 480 т/ч Работна брзина 15 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 3480 м/ч Сила 354 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се