Филтри -

Комбајни за репка HOLMER од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за репка HOLMER од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м
Година 2018 Километража Сила 626 кс
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.5 м
Година 2019 Километража Сила 354 кс
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995-08-08 Километража 7632 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015-08-08 Километража 4722 м/ч Сила 626 кс
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8620 м/ч Сила 626 кс
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 32 км/ч
Година 2015 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 500 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1620 м/ч Сила 625 кс
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2570 м/ч Сила 354 кс
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7050 м/ч Сила 480 кс
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила 354 кс
Германија, Schierling/Eggmühl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се