Филтри -

Комбајни за репка HOLMER од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Комбајни за репка HOLMER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 35 м³ Капацитет 200 т/ч Работна брзина 40 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30 комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м Капацитет на резервоар 30 м³
Година 2021 Километража 2290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 8313 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 8135 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
комбајн за репка HOLMER reservedele/Ersatzteile Classic TerraDos
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
41.410 € PLN 195.000 PLN
Година 11/2003 Километража Сила
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 13000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³
Година 2011 Километража 7825 м/ч Сила
Романија, Rupea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 4108 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Година 2004 Километража 4108 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 20 м³ Капацитет 1 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 4722 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
151.200 €
Година 2011 Километража Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 32 км/ч
Година 2015 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 500 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2570 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се