Филтри -

Комбајни за репка Grimme од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни за репка Grimme од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.700 € PLN 220.000 PLN
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
26.990 € PLN 124.500 PLN
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
69.380 € PLN 320.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, BEDLNO
Контактирајте го продавачот
395.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2018 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
77.840 € PLN 359.000 PLN
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
118.400 € PLN 546.000 PLN
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се