Филтри -

Комбајни за репка Grimme од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Комбајни за репка Grimme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.700 € PLN 220.000 PLN
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
26.990 € PLN 124.500 PLN
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Година 2020 Километража 2418 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
69.380 € PLN 320.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, BEDLNO
Контактирајте го продавачот
358.245 €
Година 2018 Километража 3251 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2016 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
395.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2018 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Број на редови 6
Година 2011 Километража 5420 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
436.000 €
Година 2018 Километража 3124 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2010 Километража 5551 м/ч Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2018 Километража 4838 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Година 2017 Километража 2802 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
77.840 € PLN 359.000 PLN
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
238.000 €
Година 2018 Километража 4579 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Година 2012 Километража 9004 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
114.100 €
Простор помеѓу редови 500 мм
Година 2015 Километража Сила
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
340.211 €
Година 2019 Километража 2946 м/ч Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2012 Километража 2779 м/ч Сила
Холандија, Jv Zwolle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2398 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се