Филтри -

Комбајни за репка GRIMME од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Комбајни за репка GRIMME

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.290 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6
Година 2012 Километража 3065 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 7910 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2016 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за репка GRIMME Maxtron 620 комбајн за репка GRIMME Maxtron 620 комбајн за репка GRIMME Maxtron 620
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2015 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
86.250 € GBP 77.000 GBP
Година 2015 Километража 2995 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
229.968 €
Година 2017 Километража 4024 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
76.010 € PLN 359.000 PLN
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 32 км/ч
Година 2017 Километража 4880 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Број на редови 6
Година 2010 Километража 3181 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
115.600 € PLN 545.900 PLN
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2398 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 1600 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
140.224 €
Година 2014 Километража 5965 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Drachten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се