Филтри -

Комбајни за репка Franz Kleine

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни за репка Franz Kleine

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.560 € BYN 65.000 BYN
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Столбцы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2009 Километража 4760 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2010 Километража 10290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.294 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
63.930 € PLN 300.000 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lipianki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 32 км/ч
Година Километража 9744 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка Franz Kleine 6RHG RÜBE
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.294 €
Година 1999 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 1999 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се