Филтри -

Комбајни за репка Agrifac

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни за репка Agrifac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Година 2019 Километража 2465 м/ч Сила
Франција, Feuchy
нови комбајн за репка Agrifac Sözsel Beet Harvester Machine нови комбајн за репка Agrifac Sözsel Beet Harvester Machine
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.680 €
Година 2023 Километража Сила
Турција
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се