Филтри -

Комбајни за репка

Резултати од пребарување: 160 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

160 огласа: Комбајни за репка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 8069 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 8234 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 6400 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
181.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 7460 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
148.200 € PLN 666.700 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Klocówka
Контактирајте го продавачот
129.000 US$ EUR ≈ 119.900 €
Година 2013 Километража 2691 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 13000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.440 €
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
Контактирајте го продавачот
62.260 € PLN 280.000 PLN
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
83.380 € PLN 375.000 PLN
Број на редови 6 Брзина 25 км/ч
Година 06/2016 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
83.380 € PLN 375.000 PLN
Брзина 25 км/ч
Година Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Столбцы
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2009 Километража 2176 м/ч Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1998 Километража Сила
Германија, Düsseldorf
комбајн за репка SONSTIGE Rübensägerät комбајн за репка SONSTIGE Rübensägerät комбајн за репка SONSTIGE Rübensägerät
3
Контактирајте го продавачот
995 €
Број на редови 6
Година Километража Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 1400 м³
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
комбајн за репка ROPA euro tiger комбајн за репка ROPA euro tiger комбајн за репка ROPA euro tiger
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 4550 мм Капацитет на резервоар 1.5 м³ Капацитет 80 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2003 Километража 7000 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Година 2018 Километража 1050 м/ч Сила
Холандија, Damme
Контактирајте го продавачот
79.820 € PLN 359.000 PLN
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2011 Километража 6280 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Година 2007 Километража Сила
Германија, De-67125 Dannstadt
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 160 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се