Филтри -

Комбајни за пченка

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Комбајни за пченка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
88.420 € PLN 384.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Józefów k.Grójca
Контактирајте го продавачот
70.230 € PLN 305.000 PLN
Број на редови 8 Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Mordy
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
201.930 €
Евро Euro 1
Година 01/2017 Километража 3014 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
нови комбајн за пченка Geringhoff MS-HORIZON 800 FB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2023 Километража Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
67.800 €
Евро Euro 1
Година 01/2008 Километража 6555 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Евро Euro 1
Година 01/2000 Километража 4172 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2022 Километража Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 8 м³
Година 2016 Километража 685 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 1841 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
42.315 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м Капацитет на резервоар 7 м³
Година 2009 Километража 1250 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 8 Ширина на опфаќање 6 м Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 30 м/ч Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
124.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2013 Километража 4683 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
75.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 5130 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
43.250 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 1980 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
20.400 US$ EUR ≈ 18.760 €
Број на редови 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 10 т/ч Работна брзина 5 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 1985 Километража Сила
Украина, Заречное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 4332 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
нови комбајн за пченка Hezar Storm 1250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Ширина на опфаќање 1200 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за пченка SINGLE ROW CORN HARVESTER нови комбајн за пченка SINGLE ROW CORN HARVESTER
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража 4187 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Романија, Bihor
комбајн за пченка John Deere 95 комбајн за пченка John Deere 95
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 36.690 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 6100 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Романија, Bihor
комбајн за пченка Claas Jaguar 860 комбајн за пченка Claas Jaguar 860
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се