Филтри -

Комбајни за памук

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Комбајни за памук

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за памук Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за памук Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2023 Километража Сила
Турција
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови комбајн за памук Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за памук Hezar IB1200 Cotton Baler Machine
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.2 м
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 8 м³ Капацитет 12 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
комбајн за памук John Deere CP690
1
Контактирајте го продавачот
760.000 US$ EUR ≈ 705.200 €
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1994 Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Hefei Shi
комбајн за памук Case IH 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
нови комбајн за памук "Агрегатный завод"  ПЧМ-4Б
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови комбајн за памук Куракоуборочная машина СКО-3,6
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови комбајн за памук TZST CE-220 с ом New Holland TD 5.110
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови комбајн за памук ПТМ МХ-2,4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови комбајн за памук ПТМ МХ-1,8
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.280 €
Година 2007 Километража 2646 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се