Филтри -

Комбајни за грашок

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Комбајни за грашок

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за грашок ELİBOL 2023 нови комбајн за грашок ELİBOL 2023
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 7 км/ч
Година 12/2022 Километража Сила
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
3 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 7 км/ч
Година 07/2020 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 2000 м³ Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Konya
комбајн за грашок PLOEGER EPD538
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.7 м Капацитет на резервоар 1 м³
Година Километража Сила
Турција
нови комбајн за грашок TEMTAR AUTOMATIC BEANS AND CEREAL HARVESTER TA-355 нови комбајн за грашок TEMTAR AUTOMATIC BEANS AND CEREAL HARVESTER TA-355 нови комбајн за грашок TEMTAR AUTOMATIC BEANS AND CEREAL HARVESTER TA-355
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1994 Километража 6827 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
42.200 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 11103 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 10256 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.8 м Капацитет на резервоар 4.5 м³ Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Украина, Чорнобаївський район
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1.55 м
Година 2003 Километража 968 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
72.527 €
Година 2023 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
11.516 €
Година 2021 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
11.516 €
Година 2021 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
39.870 € PLN 185.000 PLN
Година 2022 Километража Сила
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
18.750 € PLN 87.000 PLN
Година 2022 Километража Сила
Полска, Olesno
комбајн за грашок Royermak PEA HARVESTER - 55 YEARS EXPERIENCE комбајн за грашок Royermak PEA HARVESTER - 55 YEARS EXPERIENCE комбајн за грашок Royermak PEA HARVESTER - 55 YEARS EXPERIENCE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, KONYA
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 722 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1.55 м
Година 2003 Километража 757 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се