Филтри -

Нови комбајни за бобинки

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни за бобинки: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Работна брзина 1.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови комбајн за бобинки JOANNA-4
1
Контактирајте го продавачот
JOANNA-4
47 ч.
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Тернопольский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 3.7 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 3000 мм Капацитет 0.1 т/ч Работна брзина 1.5 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 4000 мм Капацитет 0.58 т/ч Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
10.520 € PLN 50.000 PLN
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се