Филтри -

Комбајни за бобинки

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Комбајни за бобинки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2003 Километража 724 м/ч Сила
Украина, Берегівський район
Контактирајте го продавачот
48.800 US$ EUR ≈ 46.310 €
Година 2007 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.200 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 3000 мм Капацитет 0.1 т/ч Работна брзина 1.5 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 500 м Број на редови 5 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 400 м³ Брзина 29 км/ч
Година 07/2017 Километража 1180 м/ч Сила
Романија, Cucueţi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 4000 мм Капацитет 0.58 т/ч Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 50.000 PLN
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Работна брзина 1.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови комбајн за бобинки JOANNA-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Тернопольский район
комбајн за бобинки WEREMCZUK  JOANNA-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Тернопольский район
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 3.7 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се