Филтри -

Комбајни

Резултати од пребарување: 4146 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4146 огласа: Комбајни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
284.874 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 199 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.000 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.000 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 5100 м/ч Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.000 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 5100 м/ч Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
92.620 € BYN 328.100 BYN
Комбајн за моркови
Капацитет 0.06 т/ч Работна брзина 1.4 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 857 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
133.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 575 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1248 м/ч Сила
Германија, Niederdorla
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.150 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 12436 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.610 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Работна брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/2001 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
комбајн за жито Claas LEXION 480 РОЗБОРКА комбајн за жито Claas LEXION 480 РОЗБОРКА
2
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 05/1999 Километража 7351 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
комбајн за жито Claas Розборка Мега 208
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 07/1997 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
комбајн за жито Claas Розборка LEXION 450-460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Висина за истовар 6 м
Година 11/1997 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
силажен комбајн Claas JAGUAR 840 силажен комбајн Claas JAGUAR 840
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 06/1997 Километража 5400 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 5199 м/ч Сила
Германија, Meppen
комбајн за жито Claas LEXION 7600 TT E5 V930
1
Контактирајте го продавачот
405.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3214 м/ч Сила
Украина, Novgorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4146 огласа
Прикажи
Претплати се