Филтри -

Диск брани Lemken

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

129 огласа: Диск брани Lemken

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 270 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Тип Број на дискови 48
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.810 € UAH 600.000 UAH
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
39.600 €
Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
диск брана Lemken RUBIN 10/400 KU
1
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2014 Тип Број на дискови
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2010 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
14.810 € UAH 600.000 UAH
Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.600 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
49.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2018 Тип Број на дискови 48
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
56.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
43.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
37.400 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
42.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2008 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Година 2023 Тип Број на дискови 48
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Број на редови 2 Работни часови 100 ха/час
Година 2023 Тип Број на дискови 54
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Bila Tserkva
диск брана Lemken Rubin 9 диск брана Lemken Rubin 9
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Украина, Uman
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се