Филтри -

Диск брани LEMKEN

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

104 огласа: Диск брани LEMKEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.600 €
Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2003 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 40 Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2015 Тип за трактор Број на дискови 40
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
33.400 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2017 Тип Број на дискови
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.800 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2016 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Біла Церква
диск брана LEMKEN Heliodor 9 300 диск брана LEMKEN Heliodor 9 300 диск брана LEMKEN Heliodor 9 300
3
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
диск брана LEMKEN HELIODOR 9/500 K диск брана LEMKEN HELIODOR 9/500 K диск брана LEMKEN HELIODOR 9/500 K
3
Контактирајте го продавачот
30.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
29.600 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана LEMKEN RUBIN 9/600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2007 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, De-64823 Gross Umstadt
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.559 € PLN 25.000 PLN
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Полска, Mordy
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се