Филтри -

Диск брани Horsch

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Диск брани Horsch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Horsch Joker 8 RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.15 м Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Полковничье
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.851 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.590 €
Ширина на опфаќање 6.15 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 02/2011 Тип за трактор Број на дискови 52
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
69.851 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.200 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
43.751 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Тип Број на дискови 32
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.850 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови 24
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
32.200 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2023 Тип Број на дискови 40
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Тип Број на дискови
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.75 м
Година 2013 Тип Број на дискови 48
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Ширина на опфаќање 12 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Тип за трактор Број на дискови
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
31.600 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
53.700 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.990 €
Ширина на опфаќање 12.25 м Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Тип Број на дискови
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Fritzlar
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се