Филтри -

Диск брани Amazone

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

111 огласа: Диск брани Amazone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Amazone Catros + 3001
1
Контактирајте го продавачот
9.291 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 210 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 16 км/ч Големина на гуми 15.0/55-17
Година 2022 Тип за трактор Број на дискови 48
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2016 Тип Број на дискови
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
30.700 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2013 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone Catros + 6001 диск брана Amazone Catros + 6001 диск брана Amazone Catros + 6001
3
Контактирајте го продавачот
22.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2016 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2012 Тип за трактор Број на дискови
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.800 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
44.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Година 2020 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
42.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
33.768 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
49.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2018 Тип за трактор Број на дискови
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2005 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone ke 3002-150 rotamix inkl. pw 500
1
Контактирајте го продавачот
13.479 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2008 Тип Број на дискови
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
диск брана Amazone catros 5001 +
1
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
диск брана Amazone catros+ 6002-2
1
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
диск брана Amazone Catros 6001
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Година 2011 Тип за трактор Број на дискови
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Претплати се