Филтри -

Диск брани AMAZONE

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

96 огласа: Диск брани AMAZONE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.201 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2015 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2006 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2009 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 2004 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2010 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Број на дискови
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
24.285 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Тип Број на дискови
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
11.415 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Тип Број на дискови
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.830 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2015 Тип Број на дискови 48
Украина
диск брана AMAZONE Catros+6002-2 диск брана AMAZONE Catros+6002-2 диск брана AMAZONE Catros+6002-2
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Година 2020 Тип Број на дискови 48
Бугарија, Вълчедръм
диск брана AMAZONE Catros+ 7002 диск брана AMAZONE Catros+ 7002 диск брана AMAZONE Catros+ 7002
3
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Тип Број на дискови 56
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2004 Тип Број на дискови
Украина, Киев
диск брана AMAZONE Catros 5001-2 диск брана AMAZONE Catros 5001-2 диск брана AMAZONE Catros 5001-2
3
Контактирајте го продавачот
11.999 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2009 Тип Број на дискови
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2007 Тип Број на дискови
Германија, Pragsdorf
нови диск брана AMAZONE Catros+ 3003 Special
1
Контактирајте го продавачот
15.740 €
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Ampfing
нови диск брана AMAZONE Catros XL 5003-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2006 Тип Број на дискови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2016 Тип Број на дискови
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се