Филтри -

Диск брани AGROALEX

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Диск брани AGROALEX: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Број на дискови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.550 € Без ДДВ
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1100 мм Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Број на дискови 24 Ширина на опфаќање 3.4 м
Италија, Curtatone
нови диск брана AGROALEX
1
Контактирајте го продавачот
11.550 € Без ДДВ
Година Број на дискови 24 Ширина на опфаќање 3.4 м
Италија, Curtatone
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се