Филтри -

Диск брани

Резултати од пребарување: 1427 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1427 огласа: Диск брани, тањирача

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Број на дискови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Година Тип Број на дискови
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Тип Број на дискови
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Тип Број на дискови
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.480 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Тип Број на дискови 48
Украина, Bila Tserkva
диск брана Horsch Joker RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Тип за трактор Број на дискови
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2019 Тип Број на дискови
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
315,70 € PLN 1.450 PLN
Година Тип Број на дискови
Полска, Słupia
диск брана Quivogne Diskator (Дискатор) диск брана Quivogne Diskator (Дискатор)
2
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 250 мм Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2014 Тип за трактор Број на дискови 42
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2
Година 2023 Тип Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 170 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Тип Број на дискови 28
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип за трактор Број на дискови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.850 €
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2009 Тип Број на дискови
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2017 Тип Број на дискови
Германија, 39171 Langenweddinge
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1999 Тип Број на дискови
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2013 Тип Број на дискови
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2005 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2012 Тип Број на дискови
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Cita tehnika Sonder Omme 300 диск брана Cita tehnika Sonder Omme 300 диск брана Cita tehnika Sonder Omme 300
3
Контактирајте го продавачот
1.074 € Без ДДВ
Година Тип Број на дискови
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
диск брана FREGAT БПД 2.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
диск брана FREGAT БПД 4.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Број на дискови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.420 €
Ширина на опфаќање 7.8 м Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2010 Тип за трактор Број на дискови 87
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.780 €
Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 410 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Тип Број на дискови
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка 270 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Тип Број на дискови 48
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2 Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2016 Тип Број на дискови
Украина, смт.Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1427 огласа
Прикажи
Претплати се