Филтри -

Брани

Резултати од пребарување: 2103 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2103 огласа: Брани, тањирача

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.309 €
Рото брана
Работна брзина 20 км/ч
Година 2000 Ширина на опфаќање 6.4 м Број на редови
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
6.850 € BYN 18.900 BYN
Диск брана
Година 2012 Ширина на опфаќање Број на редови
Белорусија, Копыль, Минская Обл
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2013 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
ROLMAKO
1 ч.
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2020 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Диск брана
Година 1996 Ширина на опфаќање 6.2 м Број на редови
Германија, Pragsdorf
диск брана LEMKEN Rubin 9/400 диск брана LEMKEN Rubin 9/400 диск брана LEMKEN Rubin 9/400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2008 Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
25.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2009 Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Ширина на опфаќање 14.3 м Број на редови
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.710 €
Рото брана
Година Ширина на опфаќање 9 м Број на редови
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.669 €
Рото брана
Година Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
8.200 US$ EUR ≈ 7.497 €
Рото брана
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
18 US$ EUR ≈ 16,46 €
Рото брана
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.772 €
Рото брана
Година Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Украина, Винница
нови рото брана JOHN DEERE  Yetter 3530 нови рото брана JOHN DEERE  Yetter 3530 нови рото брана JOHN DEERE  Yetter 3530
3
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.070 €
Рото брана
Година Ширина на опфаќање 9 м Број на редови
Украина, Винница
диск брана UNIA диск брана UNIA диск брана UNIA
3
Контактирајте го продавачот
UNIA
2 ч.
12.000 US$ EUR ≈ 10.970 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Украина, Винница
диск брана KRAUSE Дискова борона KRAUSE 9м
1
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.600 €
Диск брана
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, Винница
нови рото брана JOHN DEERE РОТАЦІЙНА БОРОНА НА  НОВИХ ОРИГІНАЛЬНИХ ЇЖАЧКАХ 2022
1
Контактирајте го продавачот
7.710 € UAH 330.000 UAH
Рото брана
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Рото брана
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2007 Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 2
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.060 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Украина, Стрижавка
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.600 €
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Ширина на опфаќање 8 м Број на редови
Украина, Широківський р-н
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 9.966 €
Диск брана
Година Ширина на опфаќање 6.5 м Број на редови
Украина, Широківський р-н
Контактирајте го продавачот
35.700 €
Диск брана
Година 2014 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 2
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2017 Ширина на опфаќање 8 м Број на редови
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
55.800 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Работни часови 1500 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2020 Ширина на опфаќање 5.75 м Број на редови
Украина, Вінниця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2103 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се