Огласот Се продава реверзибилен плуг AMAZONE на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
реверзибилен плуг AMAZONE XMS 4-SCH AMAZONE XMS 4-SCH 17.900 € Реверзибилен плуг 2020 Австрија, Kalsdorf
реверзибилен плуг AMAZONE CAYROS XM 950 VS AMAZONE CAYROS XM 950 VS 21.500 € Реверзибилен плуг 2021 2.08 м Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Марка AMAZONE
Година на производство 2018
Локација Шведска Valdemarsvik
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 163812
Аукција 1
Датум на завршување 2023-04-06 09:40
Состојба
Состојба половни
Реверзибилни плугови AMAZONE
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се