Огласот Се продава машина за подготовка на почвата за сеидба LAUMETRIS Germinator (Germinatorius) на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
машина за подготовка на почвата за сеидба FARMET K700PS FARMET K700PS 3.000 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2002 Литванија, Marijampolė
машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING Allrounder 1450 KÖCKERLING Allrounder 1450 33.000 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2018 Литванија, Ukmergė
машина за подготовка на почвата за сеидба Multiva Avaran 700 Multiva Avaran 700 21.000 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2019 Литванија, Babtų sen.
машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING VARIO 480 KÖCKERLING VARIO 480 44.000 € Машина за подготовка на почвата за сеидба 2016 4.8 м Литванија, Babtų sen.
Марка LAUMETRIS
Модел Germinator (Germinatorius)
Локација Литванија Kelmė
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID KP33289
Аукција 1
Датум на завршување 2023-04-13 12:45
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен