Огласот Се продава култиватор Medar на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
култиватор KONGSKILDE KONGSKILDE 34,38 € Култиватор Шведска, Karlstad
култиватор Tume 4000 Tume 4000 1.117 € Култиватор Шведска, Karlstad
Локација Шведска Borensberg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 163417
Аукција 1
Датум на завршување 2023-04-03 09:11
Опис
Ширина на опфаќање 2.2 м
Состојба
Состојба половни
Култиватори
Резултати од пребарување: 1299 огласа
Прикажи
Претплати се