Филтри -

Агрохемија

Резултати од пребарување: 1047 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1047 огласа: Агрохемија, земјоделска хемија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите
Цена Земја на производство Апликација
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
EXTRAT 
Pasta na szczury i myszy 1 kg brodifakum EXTRAT 
Pasta na szczury i myszy 1 kg brodifakum
2
Контактирајте го продавачот
12,42 € PLN 54 PLN
Родентицид
Тежина 1 кг
Година Земја на производство Апликација
Полска
Минерално ѓубриво - Амониум нитрат (NH4NO3) во гранули од Европа (Балтички регион)
1
Контактирајте го продавачот
664,20 € UAH 26.900 UAH
Минерално ѓубриво
Тежина 1000 кг
Година Земја на производство Литванија Апликација за зрнести култури
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Универзално сложено ѓубриво за есенска апликација 3 кг
1
Контактирајте го продавачот
4,44 € UAH 180 UAH
Комплексно ѓубриво
Година Земја на производство Апликација
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
Закиселувач на почва за боровинки 300 g, Siarkopol
1
Контактирајте го продавачот
2,42 € UAH 98 UAH
Минерално ѓубриво
Година Земја на производство Полска Апликација за шумски плодови
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
Ѓубриво EcoHumate 1l
1
Контактирајте го продавачот
8,30 € UAH 336 UAH
Комплексно ѓубриво
Година Земја на производство Апликација универзално
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
Супероргански 1л
1
Контактирајте го продавачот
9,63 € UAH 390 UAH
Минерално ѓубриво
Зафатнина 1 л
Година Земја на производство Украина Апликација универзално
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
HumatAminoVit 100 ml
1
Контактирајте го продавачот
2,42 € UAH 98 UAH
Комплексно ѓубриво
Година Земја на производство Апликација универзално
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
Контактирајте го продавачот
123,50 € / т UAH 5.000 UAH
Минерално ѓубриво
Тежина 1000 кг
Година Земја на производство Украина Апликација универзално
Украина, с. Улашанівка
Инсектицид Твинго КС, 1 л, дифлубензурон + имидоклоприд
1
Контактирајте го продавачот
29,85 € / л UZS 400.000 UZS
Инсектицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Фунгицид Titul Duo KKR, 1 l, пропиконазол + тебуконазол
1
Контактирајте го продавачот
28,36 € / л UZS 380.000 UZS
Фунгицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Хербицид Фенизан, БП 1 л, дикамба киселина + хлоросулфон киселина
1
Контактирајте го продавачот
24,63 € / л UZS 330.000 UZS
Хербицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Инсектицид Fascord CE, 1 l, алфаципермитрин
1
Контактирајте го продавачот
10,07 € / л UZS 135.000 UZS
Инсектицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Ѓубриво Калиум Хумат „SUFFLER“, 1 л
1
Контактирајте го продавачот
4,48 € / л UZS 60.000 UZS
Друг производ за заштита на посеви
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Хербицид Forward, MCE 1 l chisalofop-P-ethyl
1
Контактирајте го продавачот
9,33 € / л UZS 125.000 UZS
Хербицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Третман на црвено семе, ME 100 g/l имазалил + 60 g/l тебуконазол
1
Контактирајте го продавачот
25,37 € UZS 340.000 UZS
Фунгицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Ристил, 1 л, за ориз, 190 г/л цихалофоп-бутил + 50 г/л натриум биспирибак
1
Контактирајте го продавачот
29,10 € / л UZS 390.000 UZS
Хербицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Инсектицид Juno ME, 1 l, 50 g/l емамектин бензоат
1
Контактирајте го продавачот
44,03 € / л UZS 590.000 UZS
Инсектицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Инсектоакарицид Мекар МЕ, 1 l, 18 g/l абамектин
1
Контактирајте го продавачот
25,37 € / л UZS 340.000 UZS
Инсектицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Инсектоакарицид Kinfos CE, 1 l, 300 g/l диметоат + 40 g/l бета-циперметрин
1
Контактирајте го продавачот
17,91 € / л UZS 240.000 UZS
Инсектицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Инсектицид Имидор, VRK 1 l, 200 g/l имидаклоприд
1
Контактирајте го продавачот
26,87 € / л UZS 360.000 UZS
Инсектицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Фунгицид Kantor KKR, 1 l, 200 g/l ципродинил
1
Контактирајте го продавачот
21,64 € / л UZS 290.000 UZS
Фунгицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Фунгицид Medea ME, 1 l, 50 g/l дифеноконазол + 30 g/l флутриафол
1
Контактирајте го продавачот
16,64 € UZS 223.000 UZS
Фунгицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Хербицид Pomegranate VDG, 0,5 kg, 750 g/kg трибенурон-метил
1
Контактирајте го продавачот
67,17 € / единици UZS 900.000 UZS
Хербицид
Година Земја на производство Апликација
Узбекистан, Тоshkent
Комплексно гранулирано минерално ѓубриво AminoGran
1
Контактирајте го продавачот
1,98 € UAH 80 UAH
Комплексно ѓубриво
Година Земја на производство Апликација универзално
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
КАЛИУМ-МАГНЕЗИУМ
1
Контактирајте го продавачот
2,10 € UAH 85 UAH
Комплексно ѓубриво
Година Земја на производство Апликација
Украина, м. Обухів, вул. Київська, 119-А
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1047 огласа
Прикажи
Претплати се