Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед од Украина

Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

154 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед VELES-AGRO СХ-8,4 нови адаптер за жетва на сончоглед VELES-AGRO СХ-8,4
2
Контактирајте го продавачот
16.040 € UAH 656.000 UAH
Работна брзина 15 км/ч
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
42.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.910 € UAH 528.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Полтава
нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH OPTIMO 4,7 (ЛІЗИНГ, Компенсація) нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH OPTIMO 4,7 (ЛІЗИНГ, Компенсація) нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH OPTIMO 4,7 (ЛІЗИНГ, Компенсація)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.130 € UAH 496.000 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
15.110 € UAH 618.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
12.670 € UAH 518.000 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
10.810 € UAH 442.000 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.400 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
40.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 10
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.600 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 14
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 19
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9975 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се