Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.750 € PLN 73.000 PLN
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.1 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
11.093 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
2.158 € PLN 10.000 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се