Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
52.700 € Без ДДВ
Година 11/2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Grimma
нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750
3
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се